HOT-SHITJE PRODUCT

Ne vlerësojmë produkt me cilësi dhe Inovacioni

 • Imidocarb dipropionate

  Imidocarb dipropionate

  CAS No. 55750-06-6 Other Names N,N’-bis(3-(4,5-dihydro-1H-imidazol-2-yl)-phenyl) MF C19H20N6O2(C3H6O2) EINECS No. 259-791-8 Place of Origin Shaanxi, China (Mainland) Type Anesthetic Agents Grade Standard Medicine Grade Usage Animal Pharmaceuticals Brand Name Lyphar Model Number LY-Imidocarb Dipropionate Purity 99%min Product Name Imidocarb Dipropionate Specification 98% Appearance White Crystalline Powder Certificate ISO/Halal/Kosher Sample Available T...

 • Flunixin meglumine

  Flunixin meglumine

  Function Antipyretic Analgesics Dosage Form Injection Animal Type Cattle, Fowl, Horse, Other Special Breeding Animals, Pets, Pig, Sheep Place of Origin Sichuan, China (Mainland) Brand Name Chengkang Model Number 10ml/vial Appearance Colorless to slight yellow transparent liquid Composition Flunixin meglumine Specification 10ml Original Sichuan, China Sample Available MOQ 1 Carton Certificate GMP OEM Accept Product Description Flunixin Meglumine Injection Main C...

 • Tilmicosin

  Tilmicosin

  Function Antibacterial Drugs Dosage Form Powder Animal Type Aquatic Animals, Cattle, Fowl, Horse, Other Special Breeding Animals, Pets, Pig, Sheep Place of Origin Shandong, China (Mainland) Brand Name HHD Model Number HHD001 CAS MO. 108050-54-0 Molecular Formula C46H80N2O13 Molecular Weight 869.133 InChI InChI=1/C46H80N2O13 Density 1.18g/cm3 Boiling point 926.6°C at 760 mmHg Refractive index 1.545 Flash point 514.2°C Vapour Pressur 0mmHg at 25°C Application A ...

 • Tilmicosin Fosfat

  Tilmicosin Fosfat

  Aplikimi Tilmicosin Fosfat është një droge makrolid antibiotik, ajo është produkt upgrade i fosfat Tylosin dhe përdoret posaçërisht për veterinare. Është harmfulless, pa mbetje, me effection të fortë dhe të sigurisë. Kjo kryesisht kurat për sëmundje të frymëmarrjes që shkaktohet nga mykoplazmat, kafshëve pleuropneumonia infektive që shkaktohet nga actinobacillus dhe Pasteurella multocida dhe infeksionit të gjirit të kafshëve nga laktacioni. Efekti medikament është 4 deri në 8 herë se fosfat tylosin. Në të njëjtën kohë, ai h ...

 • Tregut Global

  Produkte në të gjithë botën, Thai-tokë, Gjermania, Brzail dhe kështu me radhë.

 • Zhvillim i produktit

  R & D dhe Certifikata e Regis-mjetet e duhura - Tilmicosin Fosfat.

 • Siguria Mjedisore

  Siguria standardizimi është më e lartë se standardet kombëtare.

 • Quality Innovation

  Me hulumtim të pavarur të teknologjisë dhe qendra developpment.

Shandong Jiulong Hisince Pharmaceutical Co., Ltd.

Le të marrin zhvillimin tonë në një nivel më të lartë

Partnerët tanë

Ne do të rrisë dhe të forcojë partneritetin që kemi.